La Mole Davanti Alla Finestra!

Το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra! Τορίνο με 1 υπνοδωμάτιο παρέχει εύκολη πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης, όπως το Παλάτσο Μαντάμα του Τορίνο που βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα 50 τ.μ. Απέχει περίπου 1 χλμ. από σταθμό τρένου Porta Susa και σχεδόν 200 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Po.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στον χώρο καθιστικού και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra! διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Για την εξυπηρέτησή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει μικρή κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Οι επισκέπτες μπορούν γρήγορα να φτάσουν στην Πλατεία Piazza Castello που απέχει μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα, και στο Εθνικό Μουσείο Κινηματογράφου που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra! βρίσκεται κοντά στον Καθεδρικό Ναό του Τορίνο, που είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Το κατάλυμα βρίσκεται 14 λεπτά με τα πόδια από την Παλατινή Πύλη.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near La Mole Davanti Alla Finestra! Τορίνο
Centralissimo - Nel Cuore Di Torino - Ampio E Spazioso
Τιμή μόνο για κινητά

Centralissimo - Nel Cuore Di Torino - Ampio E Spazioso

244 μ από το κατάλυμα
A Due Passi Dalla Mole Antonelliana
Τιμή μόνο για κινητά

A Due Passi Dalla Mole Antonelliana

248 μ από το κατάλυμα
Esclusivo 100Mq Vista Mole
Τιμή μόνο για κινητά

Esclusivo 100Mq Vista Mole

9.4
Άριστο 142 σχόλια
250 μ από το κατάλυμα
USD 259 USD 233
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Nuova Railway Station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:30
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00127204585,IT001272C2EXE9685X
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra!;
      Το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra! βρίσκεται κοντά σε Via Po.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra!;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra! περιλαμβάνουν Εκκλησία Gran Madre, Πάρκο του Βαλεντίνο καθώς και Μόλε του Αντονέλλι.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra!;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra! κοστίζει 169€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Da Camisa και La via del sale και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra!;
      Το διαμέρισμα La Mole Davanti Alla Finestra! είναι 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Nuova Railway Station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    La Mole Davanti Alla Finestra! Τορίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο